Turnieje, gry i zabawy

Bo historia do dobra zabawa

Jak pokochać historię

Z nami nie da się nudzić! Pokażemy wam historię w najlepszej odsłonie. Podejmujemy się zadań niemożliwych i przemieniamy najgorszych mruków w rycerzy i księżniczki. Stawiamy wyzwania i pomagamy je przezwyciężać. Dajemy radość na każdym kroku i nigdy nie zwalniamy! Daj się zaskoczyć i poznaj ile ciekawych rzeczy można zrobić dzięki magii teatru historycznego!

 

Turnieje rycerskie

Organizujemy ogromne imprezy z setkami rycerzy, ale także małe przedsięwzięcia dla lokalnej społeczności miłośników historii oraz imprezy rycerskie dla firm. Zapewniamy dobrą zabawę oraz profesjonalną kadrę przygotowaną do pracy z każdą grupą wiekową.

Program zabaw i konkurencji związanych z daną epoką historyczną

Zapraszamy do zapoznania się z naszym programem zabaw i konkurencji związanych z daną epoką. Posiadamy szerokie doświadczenie z każdą grupą wiekową. Z nami bawili się poważni menadżerowie, śmiały się starsze panie i wygłupiały małe dzieci. Dzięki nam młodzież ruszała się z kanapy i chętnie odkładała komórki. Nie możliwe? Sprawdź sam!

{

Nie ma lepszego sposobu na naukę dla dzieci, niż zabawa. Dzięki nam historia będzie się im kojarzyć tylko przyjemnie. Dzięki nam dorośli poznają zaś, ile jest w nich jeszcze z dziecka!

 

Zaplanuj wydarzenie

Skontaktuj się ze mną

k.gorecki@grunwald1410.pl

Znajdź nas

83-110 Tczew, ul. Polna 1A/B/2

Zadzwoń

+48 602 326 824

Obejrzyj strony

www.teatrhistoryczny.pl
www.grunwald1410.pl