Rzemieślnicy

Coś Dla Ciała Coś dla Ducha

Produkty historyczne

Od wielu lat współpracujemy z szerokim gronem rzemieślników i wystawców. Wzbogacą oni każdy festyn nie tylko ogromną gamą produktów, ale także pokazami i warsztatami dotyczącymi danego okresu historycznego. Wielu z nich jest mistrzami w swoim fachu. Są oni inspiracją dla kolegów zza granicy i obiektem pożądania każdego organizatora festynów historycznych. Ich pasja, wiedza i pozytywne nastawienie jest kluczem do tego, by każde wydarzenie okazało się sukcesem.

 

Miasteczko rzemieślnicze

Oprócz zebrania samych wystawców pomagamy także w zabezpieczeniu odpowiedniego terenu, logistyce, oraz zaplanowaniu rozmieszczenia straganów. Organizujemy z wystawcami warsztaty i zabawy. Pomagamy także w zapewnieniu zakwaterowania oraz na miejscu dbamy o ogólne bezpieczeństwo oraz  zasady BHP. 

{

Historia to nie tylko wielkie bitwy oraz dzielni rycerze, ale także codzienne życie, wypełnione pracą. Dzięki nam poznasz jak wyglądała praca rzemieślników, kupców, oraz rolników. Dowiesz się jakie produkty spożywano oraz jakie produkty w danym czasie stanowiły naszą dumę narodową.

 

Zaplanuj wydarzenie

Skontaktuj się ze mną

k.gorecki@grunwald1410.pl

Znajdź nas

83-110 Tczew, ul. Polna 1A/B/2

Zadzwoń

+48 602 326 824

Obejrzyj strony

www.teatrhistoryczny.pl
www.grunwald1410.pl