Imprezy dla firm

Dla Twojej Firmy

Daj się polubić dzięki historii

Od wielu lat specjalizujemy się w obsłudze imprez firmowych, zarówno zamkniętych jak i promocyjnych, otwartych dla publiczności. Realizujemy projekty od początku do końca. Przygotowujemy miejsce, tworzymy scenerię, zapewniamy dobrą zabawę! Realizujemy projekty stacjonarne, jak i wyjazdowe. Dzięki nam Twoja firma będzie się wszystkim dobrze kojarzyć. Wysoki profesjonalizm naszych usług dobrze odbije się na Twoim wizerunku!

 

W czym możemy Ci pomóc

WYJAZDY INTEGRACYJNE – INCENTIVE TRAVEL

Zapewniamy dobrą zabawę w historycznych realiach.
Realizujemy oprawę artystyczną dla Biesiad firmowych, jak również konkurencje sprawnościowe w ramach zajęć Team Building oraz oprawę artystyczną i rozrywkową dla spotkań firmowych. W trakcie naszych imprez nikt nie będzie się nudził.

IMPREZY PROMOCYJNE

Pomagamy firmom kreować pozytywny wizerunek firmy lub produktu poprzez organizacje imprez promocyjnych.
Pokazy historyczne powiązane są tematycznie z promowanym produktem lub marką w sposób zgodny z polityką wizerunkową firmy. Zawsze zachęcamy publiczność do aktywnej zabawy, dzięki czemu uzyskujemy pozytywne skojarzenie z promowaną marką.

Czym Cię możemy zachwycić

Pięknie odtworzone uzbrojenie oraz stroje

Historia jest nie tylko naszą pasją, ale także naszym życiem. Na każdą godzinę naszych rekonstrukcji przypada kilka dni przygotowań, prób i pracy nad strojami. 

Rzemieślnicy

Od wielu lat współpracujemy z szerokim gronem rzemieślników i wystawców. Wzbogacą oni każdy festyn nie tylko ogromną gamą produktów, ale także pokazami i warsztatami dotyczącymi danego okresu historycznego.

Przemyślane zabawy, turnieje i zawody

Mamy długoletnie doświadczenie w pracy z grupami o każdym rozmiarze. Animowaliśmy wydarzenia zorganizowane dla kilkunastu osób jak i imprezy dla tysięcznych tłumów. Potrafimy stworzyć niezapomniany klimat. Z nami nie da się nudzić!

Zaplanuj wydarzenie

Skontaktuj się ze mną

k.gorecki@grunwald1410.pl

Znajdź nas

83-110 Tczew, ul. Polna 1A/B/2

Zadzwoń

+48 602 326 824

Obejrzyj strony

www.teatrhistoryczny.pl
www.grunwald1410.pl